Başarı Bilgisayar
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Kurulduğu günden itibaren konusunda uzman kadrosuyla sahip olan şirketimiz; teknik servis,veri yedekleme,yazılım,anahtar teslim proje,wireless çözümleri,güvenlik kamera sistemleri,periyodik bakım,kurumsal sistem,donanım satış,firewall router,web tasarımı işleri yapmaktadır.

Başarı Bilgisayar müşterilerinin kolay ulaşabildiği ve hızlı çözüm alabileceği bir firma olmayı amaçlamaktadır. Her şeyden önce Başarı Bilgisayar dürüstlük ve samimiyet ile vermiş olduğu sözleri yerine getiren ve her zaman Müşteri tarafında bir politika izleyen bir yapı gütmektedir.

Piyasada standart bulunan fiyatlar yerine müşteriye özel çözüm ve fiyat sunmayı amaç edinmiştir. Buna ek olarak gelişen teknolojiyi takip ederek bu süreçte müşterisini yeni teknoloji konularında bilgilendirmeyi ve avantajlı durumlar hakkında zamanında bilgilendirme yapmayı hedeflemiştir. Bunun yanında sosyal sorumluluklarında da aktif olmayı amaç edinmiştir. Kısacası her zaman açık sözlü ve şeffaf bir yapıda olup sektördeki saygınlığını ve güvenilirliğini sağlamayı ilke edinmiştir.

En önemlisi çalışanlarına müşterilerine ve ürün dağıtıcılarına karşı her zaman saygılı olmayı gözetmiştir.

Başarı Bilgisayar olarak Türkiye’de şirketlerin teknolojiden yararlandıkça daha başarılı olacaklarına inanıyor, yeni teknolojilere dayalı başarılı iş çözümlerini gerçekleştirmenin bizim için bir görev olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle uygulamada, verimlilik artışı sağlayan bütün çözümlerin Türkiye’de yaygınlaşmasını Başarı Bilgisayar iş prensibi ve misyonumuz olarak kabul ediyoruz.

Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilmeGelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma – Hizmetinin temelindeki ana fikri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Özetlemek gerekirse Başarı Bilgisayar sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir.

error: